GamePlan. Kwiecień 2018. 1. Tydzień.

[INDEKSY]

Średnioterminowy plan pod longi na indeksach pozostaje bez zmian. Oficjalna wersja jest taka, że weekendowy “risk-event” w postaci chińskich ceł nałożonych na US przyczynił się do zatrzymania zeszłotygodniowych wzrostów  co zamknęło mi średnioterminową piramidę na malym plusie ale funamentalnie wiele sie nie zmienia.


Sezonowo mamy 5-9 dni roboczych silnych wzrostów po świętach wielkanocnych.


Potwierdza to analiza raportów COTRT IGNACA MOSTOVICA. Polecam i sugeruję subskrypcję tych raportów co daje dostęp do możliwości obserwacji zmiany sytuacji pozycjonowania się dużych graczy na kilku rynkach nawet w ujęciu intra-day.Zaznaczam, ze jezeli struktura ceny nie bedzie potwierdzala tej wersji wydarzeń nie podejmiemy sie ponownej egzekucji średnioterminowego swinga i skupimy się na handlu intra-day w obie strony.

Uaktualnienia do powyższego planu znajdziecie u nas na GRUPIE FB, TWITTERZE i podczas audycji CYBERBIURA M1 na WWW.INVESTIO.PL

[ WALUTY ]

Odczyt względnej siły walut w ujęciu dziennym jest jednoznaczny. Silny CAD i NZD przy słabym AUD dlatego najlepsze okazje są na  AUDCAD, i AUDNZD shortach.


Powodzenia.

[ TMT ]

#featured

2 views0 comments

©2020 by BTFD.TV